• Uhelna

    Industrial ferrata, free fall na komíně, stellplatz, plán na multifunkční využití haly

Unikátní industriální zázemí

Sportovní a společenské akce za každého počasí

Historický název horní části areálu “Uhelna” nezní příliš ekologicky a ani sportovně. Industriální zázemí však skýtá unikátní možnosti pro multifunkční využití. Uhelna se stává centrem zábavy. Čekají ji však postupně nemalé investice, aby mohla v krytých prostorách přivítat první návštěvníky kulturních a společenských akcí, sportovce trénující za každého počasí nebo hrající si dětské skupiny.

Stellplatz

Odstavné parkovací stání pro obytné vozy a karavany

Odstavné parkovací stání pro obytné vozy a karavany je vybaveno standarizovanými prvky: sloupky pro připojení k elektrice, výlevkou na šedou vodu, výlevkou pro chemické toalety, mycím koutem a možností dotankovat pitnou vodu. Provozní doba je od dubna do října. Recepci najdete v hlavní budově společně s Turistickým informačním centrem a základnou Adrex Base Camp.

  • recepce - 566 566 566 - info@udolisvratky.cz
  • kontakt mimo otvírací dobu - 773 066 141
  • lokace vjezdové brány - 49.5607514N, 16.3107625E
  • parkování/noc s využitím el. přípojky - 400 Kč - více viz "ceník"

Věříme, že tato služba pro krátkodobé stání “obytňáků” uleví parkovací ploše u řeky před Továrnou. 

 

Ceník – PDF 204 kB Provozní řád – PDF 58 kB

Free fall z komína

Tři, dva, jedna…JUMP!

Na komíně připravujeme unikátní adrenalinovou atrakci. Seskok z 28 m z plošiny. Už samotný výstup na komín je velkým zážitkem. Krok do prázdna si už člověk chvilku rozmýšlí ;)

Alternativním sestupem bude via ferrata či slanění z plošiny.

Industriální ferrata

48 m vysoký komín a přilehlá sýpka

Zajištěnými cestami po skalách je Vír vyhlášený. Lezení po průmyslových objektech ale na mnoha místech nezažijete. Pro výstavbu zajištěných cest jsme vyčlenili 48 m vysoký komín a přilehlou sýpku. Industriální lezecká aréna se na vás těší od jara 2024.

Nahoru